Як зберегти фотографії?

Як зберегти фотографії? Або що робити, щоб не втратити емоції пережитого дня?

Зараз фотографія стала доступною практично всім! У нас є телефони з камерами, планшети, фотоапарати.. Ми фотографуємо все підряд від самого ранку, ще з того моменту, як тільки відкрили очі і кішка стрибнула у постіль, ми фотографуємо коли готуємо собі апетитні сніданки, всі цікаві моменти по дорозі на роботу, подарунки, друзів, різні деталі в місті, графіті… цей перелік може бути нескінченним. З кожним днем в нас з’являються нові знімки, якими ми ділимося в соцмережах, відсилаємо друзям та близьким, практично кожна фотографія має свою маленьку історію, вона наповнює нас емоціями пережитого дня. І уявіть собі цю страшну мить, коли раптом ваш вінчестер перестав працювати, коли ви загубили свій телефон з картою пам’яті, коли хтось з друзів чи з дітей випадково форматнули карточку на камері, або вона теж вже відпрацювала своє. Насправді ніхто про таке не задумується, поки хоть раз з цим не зіткнеться. Але якщо вже таке трапилося то що ж тоді робити?

Деяким щасливчикам вдається відновити якусь частину інформації з карточок чи з вінчестера, але не завжди цей процес успішний. А якщо ви загубили чи у вас вкрали телефон, то фотографії вам вже точно ніхто не поверне. В таких випадках залишається лише пити заспокійливе.

Від таких ситуацій, на жаль, ніхто не застрахований, і таке може статися з будь-ким. Єдине, що ми можемо зробити – це вберегти свої нерви і попередньо зробити копії найважливіших файлів. Отже, завжди робіть копії! Ніколи не зберігайте ваші фото в одному екземплярі на флешці, диску, карточці пам’яті, комп’ютері