Фотограф Тетяна Заяць, м. Івано-Франківськ, Київ, Львів ( весільний та сімейний фотограф; випускні альбоми та фотокниги )

Фотограф Тетяна Заяць, м. Івано-Франківськ, Київ, Львів ( весільний та сімейний фотограф; випускні альбоми та фотокниги )

Це дуже класно займатися тим, що тобі подобається. Я дуже рада, що фотографія приносить мені задоволення і піднімає настрій. Мені подобається вчитися і дивитися фотографії професіоналів і гуру фотографічної роботи. Мені подобається втілювати свої задуми у фотографії, реалізовувати сподівання клієнтів. Мені подобається спілкуватися з людьми, знайомитися з ними,  малюючі їх образ, більше розуміти  бо саме у своїх фантазіях розкриваються люди. Мені подобається бачити радість на людських обличчях. І концентрація позитивних моментів, які я спостерігаю – страшенна! Бо ж мене запрошують саме для того, щоб залишити ці моменти у пам’яті на фотографії. Весільні фотографії – найскравіший момент дівочого життя), перехід у новий найдовший подружній статус, хрестини, фотосесії новонародженої дитини. Діти. Щирість посмішки, ясні і блискучі очі. Випускний альбом дітсадка чи школи, університету. Люди дорослішають, змінюються і як згадка про минуле – залишаються фотографії, які допомагають згадати найвеселіше і приємніше. Є багато цікавого і веселого у фотографії. Ходити з фотоаппаратом вулицями інших міст, а можливо і свого і піднімаючі очі догори граючись в туриста бачити і дивуватися, як це можно було не бачити 20 років. Химери, Атланти, оздоблення будинків. Я люблю фотографувати тварин. Дивлячись на тварин – впізнавати в них їхніх власників. Я люблю фотографії. Навіть ретушувати і тонувати, обробляти у фотошопі, за бажанням клієнтів :) Кажуть, скільки ти знаєш мов – стільки разів ти людина.  Мало хто може бути людиною більше 2-3 разів. Розуміючи людину, яку я фотографую – я потрошки стаю новою людиною щоразу. Мої фотографії – такі самі як і Я – веселі позитивні і невимушені. Рекомендую. Звертайтесь. До зустрічі! 😉

З повагою, фотограф Таня Заяць, м.Івано-Франківськ, Київ, Львів